Новини


«Надія – 2013» серед молодих педагогів у Гайсинському районі

7 травня 2013 року на базі НВК: СЗШ-інтернат І-ІІІ ст.-гімназія відбулось традиційне районне свято-конкурс молодих учителів „Надія”. Надія – назва не випадкова, бо саме з нею пов’язують життя люди, освітяни Гайсинщини з надією дивляться в майбутнє.   Наша надія – 5 молодих спеціалістів-учасників 17-го районного     конкурсу молодих вчителів, а саме:

Бордя Андрій Борисович – учитель фізичної культури СЗШ І-ІІ ст. с. Мелешків. Він вважає, що діти – це скарби нації. Не буде дітей – не буде майбутнього. Тому їх потрібно плекати, як ту квітку, щоб не пропали безслідно.

Заєць Іра Василівна – учитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ст.. с. Куна. Перший рік роботи у школі приніс багато задоволення. Хочеться донести дітям хоч краплинку розуму на кожному уроці.

Коваль Олена Володимирівна – учитель історії НВК: Гайсинська СЗШ –інтернат І-ІІІ ст..-гімназія. Любить свій предмет за цікаві факти, дослідження, відкриття. Якщо її запитують учні, для чого вивчаємо історію, то я відповідаю: «для того, щоб ніколи не повторювати помилки своїх попередників».

Поляруш Ганна Юріївна – учитель іноземної мови  НВК: Гайсинська СЗШ –інтернат І-ІІІ ст..-гімназія ЇЇ девіз: «У житті все робити з любов’ю. За кожний мій вчинок, щоб діти могли згадати мене добрим словом».

Утямишева Олена Андріївна – учитель математики СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин. За рік роботи у школі стала більш відкритою, позитивною, активною, зрозуміла, що діти – це маленькі люди з відкритим розумом та серцями.

Оцінювали роботу учасників члени журі конкурсу:

Л.М. Станіславська – головний спеціаліст відділу освіти, голова журі.

В.І. Оріховська – голова районної ради профспілки працівників освіти.

- Дмитренко Олена Анатоліївна - призер обласного етапу конкурсу "Учитель року 2013" у номінації російська мова, учитель НВК: школа-гімназія м. Гайсин.

Швець Євгеній Ігорович – переможець районного конкурсу «Надія-2012», практичний психолог НВК: Гайсинська СЗШ –інтернат І-ІІІ ст.-гімназія ;

Салій Олександр Олександрович - переможець районного конкурсу «Надія-2011», учитель СЗШ І-ІІІ ст. с. Степашки.

   Почесним гостем свята був В.П. Сич – завідувач районним методичним кабінетом.

Для того, щоб краще познайомитись із нашими учасниками та їхніми навичками володіння комп’ютерними технологіями, перший конкурс – конкурс презентацій. Учитель починається з уроку. Тому другий конкурс і називався «Урок».  За  15 хвилин потрібно було показати найкраще, чого навчились за рік.

У професії учителя не буває без несподіванок, одним із головних талантів є вміння швидко та правильно реагувати в будь-якій  ситуації.  Наступний конкурс вимагав уважності та швидкості мислення. Бліц-опитування  складалося з трьох питань: з мови, з педагогіки та ситуації. Дуже цікавим та змістовним був конкурс захоплень «Моє хоббі».

Переможених немає! Усі молоді вчителі отримали дипломи відділу освіти райдержадміністрації, пам’ятні призи та грошові винагороди.

Дипломом І ступеня нагороджено Утямишеву Олену Андріївну – учителя математики СЗШ І-ІІІ ст.. №4 м. Гайсин. Приз глядацьких симпатій отримав Бордя Андрій Борисович, учитель фізичної культури СЗШ І-ІІ ст.. с. Мелешків.

Школа - наш дім, що зітканий з проміння,

З любові, радості та веселкових мрій,

Що зігріває цілі покоління.

Це – храм добра, утвердження надій.

 

 

 08.05.2013 | Aдмін

Вернутись назад