Новини


Пришкільні табори невдовзі запрацюють на Гайсинщині

З 27 травня на базі загальноосвітніх навальних закладів району розпочнуть працювати пришкільні табори з денним перебуванням дітей. Всього у районі їх буде - 37, у яких організованим відпочинком планується охопити 2,7 тис. школярів.Діяльність таборів з денним перебуванням дітей спрямована на забезпечення змістовного дозвілля та повноцінного відпочинку дітей та молоді.14 травня проведено нараду з начальниками пришкільних таборів з питань організації відпочинку учнів влітку 2013 року.

Перш ніж відкрити на базі загальноосвітнього навчального закладу табір, слід підготувати відповідну документацію. Зокрема, начальнику табору необхідно отримати від санітарно-епідеміологічної станції дозвіл на відкриття табору. Санітарні вимоги до відкриття таборів, рекомендації щодо дотримання гігієнічних вимог у пришкільних таборах довела до відома начальників таборів головний державний санітарний лікар Гайсинського району Бень М.Д.

Представник пожежної служби Саєнко О.В. акцентував увагу присутніх на дотриманні норм і правил пожежної безпеки, забезпеченні пришкільних таборів первинними засобами пожежегасіння.

Окремі питання охорони праці та безпеки життєдіяльності у дитячих таборах відпочинку висвітлив методист районного методичного кабінету Ушенко В.І., який надав перелік документів щодо профілактики травматизму та охорони здоров’я, довів вимоги до проведення інструктажів з правил безпеки життєдіяльності. Начальникам таборів наголошено на необхідності включення до планів роботи пришкільних таборів бесід з дітьми щодо правил поведінки біля водойм, під час проведення екскурсій, надання першої медичної допомоги, питання протипожежної безпеки, дорожнього руху, безпечної поведінки під час гри, при укусах комах, змій, тварин.

Методистом районного методичного кабінету Мигидюк Л.Г. надано рекомендації щодо організації роботи пришкільних таборів, вимоги до планів роботи. Акцентовано увагу начальників пришкільних таборів на першочерговому зарахуванні дітей, які відносяться до категорій соціально незахищених верств населення.

Пришкільний табір стане не лише тимчасовим місцезнаходженням дитини, у якому вона проводитиме свій вільний час, набуватиме навичок і знань, а й необхідним осередком буття, який сприяє розкриттю потенційних духовних і фізичних можливостей кожного.  14.05.2013 | Aдмін

Вернутись назад