Новини


Навчально-польові заняття одинадцятикласників у Гайсинському районі

Завершились навчально-польові заняття з учнями 11-х класів загальноосвітніх шкіл Гайсинського району, організовані відділом освіти, які стали підсумком вивчення курсу "Захист Вітчизни".    Протягом трьох днів дівчата проходили практичні заняття з медико-санітарної підготовки на базі медичних закладів (сільські ФАПи та районна лікарня). Юнаки в цей же час займались за іншою програмою.

  Перший день юнаками провели в своїх школах. З ними проводились заняття по стройовій і тактичній підготовці, а також хлопці здавали нормативи з прикладної фізичної підготовки та виконували стрільбу з пневматичної гвинтівки.

  Другий день занять проходив на базі військової частини А-3769. Практичні заняття з юнаками проводили офіцери в трьох місцях. З учнями провели екскурсію по військовій частині, ознайомили з її історією та бойовим шляхом, побутом військовослужбовців. З другою групою  проводились практичні заняття з розбирання та збирання автомата. Третя група юнаків знайомилась з елементами смуги перешкод, а потім пройшли смугу повністю.

  У заключний день 14 травня навчально-польових занять юнаки 11-х класів виконували вправу по стрільбі бойовими патронами з автомата. Стрільбу було організовано Гайсинським військовим комісаріатом (військовий комісар Захарчук О.Є.) та військовослужбовцями військової частини А-3769 (командир частини Гордієнко А.М.). Перед виконанням вправи з учнями проводився інструктаж з правил безпеки при стрільбі, практично показували поводження зі зброєю на вогневому рубежі. Після цього юнаки отримували по 11 бойових патронів, доповідали про готовність до стрільби і виконували стрільбу з бойової зброї.

 15.05.2013 | Aдмін

Вернутись назад