Новини


Підсумкова нарада психологічної служби Гайсинського району

    Відповідно до плану роботи відділу освіти Гайсинської райдержадміністрації 16 травня психологічна служба району провела  нараду практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Підведення підсумків роботи методичних об’єднань, динамічної групи психологічної служби за 2012-2013н.р.».    Організаційну частину відкрила методист районного методичного кабінету Шубрат Світлана Миколаївна, яка ознайомила присутніх з планом проведення наради. Продовженням заходу, з метою надання конструктивних пропозицій для подальшого узагальнення, стало ознайомлення з листом ВОЦППСР № 134-02 від 26. 04.2013р. «Про обговорення проекту «Стратегічні напрями розвитку психологічної служби системи освіти на період 2013-2017р.р.», розробленим Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи.

  Керівник методоб’єднання  О.І. Маценко, практичний психолог ДНЗ №2 «Дзвіночок», підвела підсумок роботи психологічної служби за 2012-2013р., вона відмітила, що основною метою діяльності психологічної служби системи освіти у цьому навчальному році було підвищення  якості і забезпечення послуг у сфері практичної психології, соціальної роботи, спрямованих на збереження та укріплення здоров’я, підвищення адаптивних можливостей, створення умов для повноцінного і гармонійного розвитку всіх учасників навчально- виховного процесу.

    Для забезпечення  якості і доступності психологічних і соціальних послуг усім учасникам навчально-виховного процесу в навчальних закладах, де відсутні посади працівників психологічної служби, особливо у віддалених сільських школах та школах з малою наповнюваністю, сільських ДНЗ, працювала динамічна група. Керівник - Латюк С.П., практичний психолог СЗШ № 4 м. Гайсин підвела підсумок роботи.

     Методист РМК Шубрат С.М. узагальнила роботу психологічної служби району за 2012-2013н.р. для аналізу та врахування наслідків  роботи в діяльності психологічної служби, презентувала методичну літературу щодо роботи з дітьми ООП та  подякувала фахівцям за плідну співпрацю, вручила подяки обласного центру. 16.05.2013 | Aдмін

Вернутись назад