Новини


Пришкільний табір "Зелена планета» СЗШ І-ІІІ ступенів села Носівці інформує

У СЗШ І- ІІІ ст. с. Носівці працює пришкільний табір «Зелена планета» (директор школи Костюк Н.Г.). Відвідують його 67 учнів школи. Начальник табору Швець В.І., вихователі – Зеленюк Г.О., Коханчук Л.В., Сікальчук О.П. та Штибко К.П.Першого дня роботи  було проведено урочисте відкриття табору, розподіл учнів по загонах ( 4 загони). Вихованці табору облаштовували загонові кімнати, створили загонові куточки, емблему загону та емблему табору, придумали назву своїх загонів. Так, в таборі є загони: «Капітошки», «Розумники», «Кока –кола» та «Калинка»

28.05.-провели змагання « Ми - актори» у номінаціях 1) «Танці без зірок» та 2) «Художники»

29.05.День гумору, гримера. Вихованці показували свої вміння гримуватися та пародіювати відомих зірок шоу- бізнесу. Брали участь в гумористичній програмі «Аншлаг» - розповідали смішні історії та інсценізували гуморески. Було проведено вікторину та конкурс «Свій край – кожній пташині рай».

30.05.День пошуків. Цього дня було організовано для вихованців цікаву гру «Ключі від форту Буаяр». Діти захопилися грою, з великою цікавістю шукали ключі та вперто йшли до перемоги. Ключі були і легкодоступні і важкодоступні( в посудинах з водоростями та жабами). Важко було взяти ключ і в батечка Фури, тому що на його запитання  не знали відповіді. Але діти йшли до перемоги, яку здобув І загін «Капітошки» , зібравши 7 ключів із 8.

31.05.День дівчаток. Провели конкурс «Міс табору». Інші учасниці здобули титули «Міс Шарм», «Міс Грація» та «Міс Чарівність».Другій рік підряд  Слюсаренко Анжела – «Міс табору»

01.06. – День захисту дітей. Цей день був присвячений дітям. Вони брали участь у екологічній грі «Солодке дерево», змаганнях «Поклик джунглів». Провели ігри, дискотеку. Нагородженням в цей день були солодощі.

03.06.- День грибника. Вихованці табору побували на екскурсії  в лісі. Збирали гриби і змагалися за право називатися «Найкращий грибник». Найбільше грибів зібрала Гончарук Настя – 40 та вихователька І загону – Коханчук Лариса Василівна. ІV загін  «Калинка» зібрали 207 грибів і отримали перемогу у цьому конкурсі.

04.06.- День природи. Провели конкурс «Умілі руки на галявині». Вихованці ходили в ліс, але не просто пройтися по лісі, а дівчаткам було завдання - назбирати квіток , сплести віночки і захистити їх піснями та віршами. А хлопчики повинні були відшукати у лісі гіллячки незвичайної форми і створити вироби з природного матеріалу. Найкращий захист  віночків підготував І загін «Капітошки» та ІІ загін «Розумники»: з піснями, віршами та танцями. А хлопчики всіх загонів показали свої знахідки та вироби. День пройшов цікаво.

 

05.06. – День музики. Учитель музики Глушко Олександр Віталійович підготував та провів з вихованцями табору цікаві ігри «Вгадай мелодію», «Хто кого переспіває», «Назви виконавця пісні та назву пісні», а начальник табору Швець В.І. провела інтелектуальну гру «Я люблю Україну». Діти змагалися та відпочивали, а потім – дискотека.

У таборі 2-х разове харчування. Діють виставки «Світ очима дітей» та виставка,  присвячена 200-річчю Т.Г.Шевченка.

 

 

 06.06.2013 | Aдмін

Вернутись назад