Новини


Нарада з керівниками навчальних закладів Гайсинщини

 06.06.2013 року відбулася позачергова нарада з керівниками навчальних закладів Гайсинського району. У роботі якої виявив бажання взяти участь перший заступник голови Гайсинської райдержадміністрації Вітюк Василь Михайлович.      Розпочав нараду Мехед Микола Михайлович – начальник відділу освіти Гайсинської районної державної адміністрації, який проінформував керівників про проведення в області Всеукраїнської Акції «Нові стандарти – нова школа», про підготовку навчальних закладів до впровадження нового державного стандарту в 2-х та 5-х класах у 2013-2014 навчальному році.

     На нараді традиційно було розглянуте питання аналізу контрольних робіт та зрізів за текстами відділу освіти у 2012-2013 навчальному році: з хімії (виступила Мехед Л. Є. – керівник РМО учителів хімії), з фізики (Бєлай Т. П. – керівник РМО учителів фізики), з української мови  для учнів 8-х та 10-х класів (Яценко С. П. – методист РМК),  з географії та біології (Унковський  М. П. – відповідальний за викладання географії та біології), з української мови та математики в 3 класах (Мельник Л. М. – методист РМК), з англійської мови (Живцова Л.Б. – керівник РМО вчителів іноземної мови), з математики (Станіславська Л.М., головний спеціаліст відділу освіти). Про узагальнення підсумків контрольних робіт та шляхи вирішення проблемних питань, що виникли під час проведення зрізів говорила заступник начальника відділу освіти Шрамко В.М., вона також висвітлила окремі питання завершення навчального року та ведення ділової документації у закладах, звітування керівників начальних закладів, донесла до присутніх інформацію з селекторної наради з керівниками органів управління освітою, проведеною Департаментом освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації 04.06.2013 року. Завідувач районним методичним кабінетом Сич В.П. щойно повернувся із наради завідувачів РМК області та повідомив керівникам закладів про питання, що розглядались в області, а також виступив щодо організації в районі Акції «Нові стандарти – нова школа». Про подання окремих форм звітності з питань завершення 2012-2013 навчального року та організації 2013-2014 навчального року говорила Станіславська Л. М. – головний спеціаліст відділу освіти. Мельник Л. М.  – методист РМК ознайомила з листами Міністерства освіти і науки України від 30.05.2013 р. №1/9-383 «Про організацію навчально-виховного процесу в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2013-2014 н. р.», від 16.05.2013 р. №1/9-342 «Про вивчення курсів духовно-морального спрямування у 2013-2014 н. р.» та інше.

   Перший заступник голови райдержадміністрації Вітюк В.М. підтримав важливість питань піднятих на нараді, передав директорам шкіл вітання від голови Гайсинської районної державної адміністрації С.В. Скіця та запевнив присутніх у своєчасній виплаті відпускних та оздоровчих педагогічним працівникам у Гайсинському районі.

  Підвів підсумки наради начальник відділу освіти Мехед М.М., ще раз наголосивши на виконанні доручення губернатора області І.М. Мовчана, на важливості якісної підготовки навчальних закладів до впровадження нового державного стандарту в 2-х та 5-х класах.

 06.06.2013 | Aдмін

Вернутись назад