Новини


Пришкільний табір «Сонечко» СЗШ І-ІІІ ступенів № 3 міста Гайсина інформує

  Літо, літечко - чудова пора, чекає з нетерпінням його весела дітвора у пришкільному таборі «Сонечко» СЗШ № 3 міста Гайсина (директор школи Шеремета І.К.)    Швидко плине час. Ніби тільки вчора погожого вересневого ранку перший дзвоник скликав у шкільні стіни місцевих мешканців - засмаглих, змужнілих, сповнених незабутніми літніми враженнями дітлахів, як вже пролунали акорди останнього дзвоника, який сповістив про кінець шкільних занять та про прихід пори відпочинку, розваг, нових знайомств - літа.

  Вже стала давньою доброю традицією організація пришкільних дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням. Як і кожного року, цьогорічні учні нашої школи  з величезним задоволенням відвідували пришкільний табір «Сонечко», роботу якого очолила Дефан Л.М. Втішним є і той факт, що кількість бажаючих відпочити і й оздоровитися зросла..

   Робота пришкільного табору відпочинку при СЗШ № 3 - це вдале поєднання відпочинку, праці та розвитку творчих і фізичних здібностей учнів. Для покращення здоров'я школярів у таборі запроваджено дворазове харчування та розроблено сталий режим роботи (табір працював з 8.30 до 14.30 год)

  Режим роботи допомагав учням кожного дня тримати «форму», оскільки табір має спортивний напрям. Цьому сприяли і ранкові зарядки, і щоденні лінійки. Кожен день роботи закладу «Сонечко» мав свою назву: «День загону», «День довкілля і екологічного здоров’я», «День казки», «День фізкультури і спорту», «День фантазерів», «День захисту дітей», «День гумору», «День захисту навколишнього середовища», «День БЖД», «День індіанця», «День туриста», «День юних талантів»,.

    Хвилюючим моментом діяльності закладу «Сонечко» стало його відкриття, під час проведення якого не було байдужих: учителі і діти співали, декламували вірші.

     Серед видів і форм діяльності особлива увага приділяється наступним формам: організаційно - громадській (презентація загонів табору, виконання доручень, щоденно відбувалися підсумки табірного дня); санітарно-оздоровчій (виконували санітарно-гігієнічні вимоги, дотримувалися розпорядку дня); спортивній (зарядка, спортивні змагання); пізнавальній (екскурсії, конкурси, спостереження за довкіллям); художньо-творчій (концерти, розважальні програми); трудовій; ігровій.

   Вихователі Васильчук О.А., Огородник О.О. та Польова І.В. вміло організовують роботу 3 табірних загонів: «Посмішка», «Кока-кола», «Шухер».  Під час роботи було враховано та задоволено потреби кожної дитини. Вихователі талановито  зацікавлюють та розвивають творчі здібності учнів, а це головне завдання роботи табору. Завдяки таким вмінням у таборі «Сонечко»» створені відносини взаємоповаги, взаєморозуміння, взаємодопомоги між дітьми та вихователями.

  Незабутнє враження залишать у дитячій пам’яті цікаві екскурсії до парку, на природу, до кінотеатру, до краєзнавчого музею.

 

   Пам’ятаючи про цінність людського життя та необхідність його збереження, вихователі закладу разом з учнями щоденно проводять роботу з попередження дитячого травматизму. Діти під керівництвом учителів дотримуються правил дорожнього руху та безпеки під час проведення екскурсій та походів, спортивних заходів та ігор.

«Будь людиною серед людей», - під таким девізом у таборі  проводяться бесіди, спрямовані на виховання в учнів загальнолюдських цінностей, формування у них загальнокультурної компетентності. Плідною можна вважати роботу, яка дає певні результати, зацікавлює тих, хто до неї залучений, приносить усім радість.

 07.06.2013 | Aдмін

Вернутись назад