Новини

Районні змагання з футболу

Розпочались змагання Спартакіади школярів Гайсинського району 2013-2014 навчального року. Першими змагались хлопці СЗШ І-ІІІ ст. м.Гайсин. Учасниками турніру були команди всіх шкіл міста.

Після попередніх ігор в матчі за третє місце футболісти НВК: СЗШ – гімназії в серії 11-метрових ударів перемогли хлопців НВК: СЗШ – ліцей. У фінальній грі зустрічались команди НВК: інтернат – гімназії та СЗШ №4. Підтримати представників своїх шкіл зібралось багато болільників. Гра проходила з
перемінним успіхом, але все-таки перемога прийшла до тих, хто її прагнув більше. В кінці гри вирішальний гол забили хлопці СЗШ №4, які й стали переможцями турніру. Юних футболістів після гри привітали директор СЗШ №4 Сташко І.В., начальник відділу освіти Боровий Г.І., заступник директора
СЗШ №4 з виховної роботи Хлєвна О.Я.
Призова трійка команд СЗШ І-ІІІ ст. м. Гайсин:
І – СЗШ №4
ІІ – НВК: інтернат – гімназія
ІІІ – НВК: СЗШ – гімназія

В змаганнях серед хлопців сільських СЗШ І-ІІІ ст. взяли участь представники 17 шкіл (204 учасники). Переможці зональних змагань брали участь в фінальних іграх, які проводились на стадіоні заводу «Бета». Всі ігри фіналу проходили в рівній боротьбі переможець визначався з різницею не
більше одного забитого м’яча. В грі за І місце команда СЗШ І-ІІІ ст. с.Кисляк переграла своїх суперників з СЗШ І-ІІІ ст. с. Зятківці з рахунком 1:0. Третє місце завоювали школярі з с. Гранів. Призери змагань нагороджені дипломами відділу освіти Гайсинської РДА.

В наступному виді змагань районної Спартакіади школярів братимуть участь шкільні команди дівчат з малого футболу (СЗШ І-ІІІ ст.) та міні-футболу (СЗШ І-ІІ ст.)