Новини

Змагання з малого футболу серед дівчат

Проведено змагання Спартакіади школярів Гайсинського району 2013-2014 навчального року з малого футболу серед дівчат СЗШ І-ІІІ ст. та міні-футболу СЗШ І-ІІ ст. У змаганнях  взяли участь представниці 5 шкіл міста. За результатами одноколового турніру переможцем стала команда НВК: інтернат-гімназії. Друге місце посіли футболістки СЗШ №2, а третє - дівчата НВК: ліцею.

У змаганнях серед дівчат сільських СЗШ І-ІІІ ст., які проводились на стадіоні заводу «Бета», взяли участь представниці 10 шкіл (120 учасників). Перше місце виборола команда дівчат СЗШ І-ІІІ ст. с. Зятківці, яка показала найкращу гру. Друге місце посіла команда з Бондурів, а на третьому - юні спортсменки з СЗШ І-ІІІ ст. с. Кущинці.

Змагання з міні-футболу серед дівчат СЗШ І-ІІ ст., у якому взяли участь представниці 8 шкіл (64 учасниці), проводились на майданчику стадіону «Дружба». Після попередніх ігор у фінальній зустрічі зіграли дівчата СЗШ І-ІІ ст. сіл Грузького та Мелешкова. Переможець гри виявився тільки в серії післяматчевих пенальті, в яких фортуна була на боці футболісток з Мелешкова, вони й стали переможцями. На другому місці дівчата з Грузького, а третє місце виборола команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Косанове.