Новини


Районний семінар учителів 2 класу

Формування ІКТ-компетентності учнів – один з пріоритетних  напрямів розвитку сучасної освіти.

Державний стандарт початкової освіти, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №462 від 20.04.2011 року, передбачає впровадження з 1 вересня 2013 року в 2 класах загальноосвітніх навчальних закладів нового навчального предмету «Сходинки до інформатики». 

Курс «Сходинки до інформатики є підготовчим до більш широкого і глибокого вивчення базового курсу інформатики в основній та старшій школі».        Районним методичним кабінетом проведена відповідна робота по підготовці вчителів початкових класів до читання нового предмету, а саме: семінари, тренінги, курсова підготовка, поширення перспективного педагогічного досвіду.  

     Для дітей початкових класів створені належні умови: обладнано комп’ютерний клас, навчально-методичне забезпечення відповідає вимогам, підібрано кваліфіковані кадри.

      Урок в 2 класі на тему "Удосконалення навичок роботи з клавіатурою та мишею", проведений учителем Бандурою Олегом Олександровичем, зацікавив присутніх формами і методами, учитель продемонстрував розвиток пізнавальної активності молодших школярів. Другокласники з великим задоволенням працюють на комп’ютері, показуючи свої уміння вчитися.

       Обговорення уроку, системи роботи школи, проблемних питань з теми семінару пройшло жваво і з користю для присутніх.

       Захоплення в учителів району викликали виставка, приурочена Року дитячої творчості в Україні, огляд дитячого ігрового майданчика "Країна мого дитинства", екскурсія по школі та шкільному подвір’ю. Не залишив байдужим учасників семінару і виховний захід "Сторінками телепередач", при проведенні якого були використані сучасні інтерактивні технології. Артистичність, емоційність високий рівень підготовленості дійства відзначили присутні.

      Учителі 2 класів шкіл району відзначають, що в СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці педагогічним колективом виконана значна робота по підготовці і впровадженню Державного стандарту загальної освіти, створенню в навчальному закладі  "школи радості".  29.11.2013 | Aдмін

Вернутись назад