Новини


150-річний ювілей школи

       14 грудня 2013 року Ярмолинецька середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відсвяткувала 150-річний ювілей.Цю радість прийшли розділити гості, а саме: перший заступник голови райдержадміністрації Василь Вітюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Григорій Боровий, вчителі-ветерани, випускники школи багатьох років.

У фойє сільського Будинку культури, де проходило святкування, було організовано виставку фото історії школи, починаючи з 1938 року і до сьогодні.

З вітальними словами, найкращими побажаннями до директора школи Валентини Гречухи, усього педагогічного і учнівського колективів від імені очільника району Сергія Скіця звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Василь Вітюк та вручив цінний подарунок – музичний  центр. Начальником відділу освіти райдержадміністрації Григорієм Боровим педагогічному колективу школи було вручено Почесну грамоту від районної влади за багаторічну сумлінну, творчу працю, досягнуті успіхи у навчанні та вихованні учнівської молоді, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району та з нагоди ювілею школи, подяки всім вчителям і працівникам школи, які перебувають на заслуженому відпочинку.

Вітали «ювілярку» виконавчий комітет та депутати сільської ради, вручили подарунок – відеокамеру, а також керівник СВК «Трудівник», який подарував школі модем і кошти для оплати Інтернету.

Вітаючи педагогічний колектив, учнів школи та їхніх батьків зі святом, почесні гості зазначили, що школа, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Вони також побажали викладачам та учням успіхів, подальших творчих злетів, щоб розвивалися ті паростки високої культури, які плекають педагоги Ярмолинецької школи.

Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього!!!23.12.2013 | Aдмін

Вернутись назад