Новини


Проектна діяльність у дошкільних навчальних закладах

Методична робота у дошкільних навчальних закладах району на сучасному етапі значно активізується завдяки впровадженню інноваційних методик та технологій, зокрема проектній діяльності з дітьми, педагогами та батьками.Міні–проект «П’ятниця – день особливий» - один з проектів, за яким працює дошкільний навчальний заклад №2 «Дзвіночок» (завідувач Бойко Т.П., вихователь-методист Маковецька Г.П.).

У рамках даного міні-проекту цікаві заходи провела з батьками та дітьми молодшої групи «Веселі колобочки» вихователь вищої категорії Голуб Т.І. У ході заняття «Їдальня для птахів» батьки спільно з дітьми виготовляли годівнички для птахів; під час практичного заняття «Театр – для моєї дитини» батьки оздоблювали атрибути для театралізованої діяльності дітей та  стали акторами лялькової вистави; мами Рудник Н.В. організувала майстер – клас «Граємось й навчаємось» по роботі із солоним тістом.

Відкритий показ за участі батьків «Театр своїми руками»  за міні-проектом провела  вихователь молодшої групи «Капітошка» Вельгус А.О.,  під час якого батьки виготовили театр живої руки за казкою «Двоє жадібних ведмежат».

 30.01.2014 | Aдмін

Вернутись назад