Новини


Скіць С.В. у навчальних закладах села Михайлівки

            Голова Гайсинської районної державної адміністрації Скіць С.В. продовжує знайомитись з освітніми установами Гайсинщини. У рамках робочого візиту 14 лютого до територіальної громади села Михайлівки – побував у місцевій школі та дошкільному навчальному закладі.

        Директор СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка Балахтар Анатолій Леонідович докладно розповів про історію школи, яка у цьому році святкує свій 100-річний ювілей, про умови навчання дітей, рівень забезпеченості педагогічними кадрами, про охоплення харчуванням 130 учнів, про заготівлю овочів та фруктів, зазначив, що середня вартість утримання однієї дитини у школі становить 10 тисяч 198 гривень на рік, показав шкільну їдальню, харчоблок, опалювальний пункт, розповідав про спонсорську допомогу у ремонті закладу батьків, ТОВ ПК «Зоря Поділля». Відповідав на всі запитання, поставлені очільником району. Сергій Васильович відвідав новобудову школи села Михайлівка, вивчив хід і обсяг виконаних робіт, звернувся до представника підрядної організації та сільського голови з проханням негайного інформування про ті перешкоди, які можливі на шляху будівництва нової школи, пообіцяв всіляко сприяти у цьому році введенню в експлуатацію навчального закладу.

    Керманич району залишився задоволеним від перебування у дошкільному навчальному закладі «Колосок». Завідувачка Барабаш Варвара Іванівна з гордістю представляла ввірений їй заклад, який повністю облаштований ігровими, спальними, туалетними кімнатами, харчоблоком з технологічним обладнанням та необхідним посудом, спортивним та ігровим майданчиками. ДНЗ, відремонтований у 2012 році за рахунок коштів, виділених з бюджету Михайлівської сільської ради (115 тис.) та спонсорських коштів від ТОВ «Зоря Поділля» (80 тис.), сучасно оформлений,  справив гарне враження на присутніх гостей.

   У кожному із закладів Сергій Васильович Скіць спілкувався з дітворою, з педагогічними працівниками та обслуговуючим персоналом, розповідав про свої плани та вислуховував кожного із бажаючих висловитись. Голова райдержадміністрації запевнив представників територіальної громади села Михайлівки, що освіта є одним із пріоритетів у роботі влади району, області та держави вцілому.

 

 

 15.02.2013 | Aдмін

Вернутись назад