Новини

Змагання з волейболу серед дівчат

Відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат за програмою Спартакіади школярів.

Учасниками змагань серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Гайсин були представниці 6 шкіл. Після ігор в підгрупах в матчі за третє місце зустрічались команди НВК: інтернат-гімназія (вчитель Демидась В.В.) та СЗШ №2 (вчитель Міщенко М.Д.). Перемогли дівчата СЗШ №2, які й стали третіми призерами. А в фінальній грі волейболістки НВК: СЗШ-гімназія (вчитель Горбатюк М.П.) в упертій боротьбі переграли дівчат НВК: СЗШ-ліцей (вчителі Богдан Л.Ф. і Требенко Т.Г.) в трьох партіях. За результатами змагань кращі гравці шкіл м. Гайсин 14-15 березня в м. Вінниця братимуть участь в фінальній частині Спартакіади учнів загальноосвітніх шкіл Вінницької області.

В змаганнях дівчат сільських СЗШ І-ІІІ ст. взяли участь представниці 6 шкіл району. Кожна з команд за регламентом проводила по три зустрічі. За результатами проведених ігор переможцями Спартакіади стали дівчата СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка (вчитель Бойко М.П.). Друге місце вибороли  волейболістки с. Гранів (вчитель Дудіч В.М.), а третє – с. Харпачка (вчитель Бладика А.І.).