Новини


Районний семінар учителів математики на Гайсинщині

  19 лютого 2013 року на базі НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія відбувся районний семінар учителів математики на тему «Стимулювання і розвиток свідомого ставлення учнів до засвоєння знань з математики».Учасникам семінару презентовано виставку навчально-методичної літератури з математики, науково-дослідницькі роботи учнів НВК, членів Малої академії наук, матеріали самоосвіти вчителів математики та шкільного методичного об’єднання.

     Заступник директора з навчально-методичної роботи Т.П. Бєлай познайомила присутніх із досягненнями навчального закладу, матеріально-технічною базою, кадровим забезпеченням.

     Учителі району відвідали уроки математики у 5 класі (гуманітарний профіль) учителя Стасюк М.М. з теми «Додавання десяткових дробів»,  у 6 класі (математичний профіль) учителя Скакун Л.І. з теми «Лінійна функція та її графік».

      Демянюк Г.В. презентувала діючу систему заохочень навчально-виховного комплексу, ознайомила педагогів з основними стимулами пізнавального інтересу учнів під час уроків та в позаурочний час.

 

     Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів математики та фізики Скакун Л.І. поділилась досвідом роботи з колегами.

 

     Методистом районного методичного кабінету Мигидюк Л.Г. здійснено детальний аналіз результатів зрізів реального рівня освіти учнів 9 та 11 класів навчальних закладів району з математики, спрямовано роботу вчителів математики на підготовку випускників основної та старшої школи до державної підсумкової атестації.

 19.02.2013 | Aдмін

Вернутись назад