Новини


Підсумкове методичне об’єднання працівників психологічної служби Гайсинщини

22 травня на базі Будинку школярів та молоді м. Гайсин відбулось методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів  району на тему: «Підведення підсумків роботи методичних об’єднань, динамічної групи психологічної служби за 2013-2014 н.р.»Організаційну частину відкрила методист психологічної служби Гайсинського району Крук Л.П., де ознайомила присутніх з планом проведення методичного об’єднання. Продовженням зустрічі стало ознайомлення з листом Українського-науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи від 15.05.2014р. №57 «Про пропозиції щодо оптимізації планування та звітності» з метою покращення роботи психологічної служби системи освіти та листом Департаменту освіти і науки від 29.04.2014р. №34-2-03/2228,  щодо використання продукції, яка містить елементи насильства та жорстокості, виробництво та обсяг якої дозволяється виключно за умови дотримання обмежень, встановлених законодавством.

 «Звіт про роботу методичних об’єднань практичних психологів та соціальних педагогів у 2013-2014 н.р.» представила керівник методичного об’єднання, практичний психолог ДНЗ № 2 «Дзвіночок» м. Гайсин  Маценко О.І. Вона зауважила, що основною метою діяльності психологічної служби системи освіти району у цьому навчальному році було підвищення  якості і забезпечення послуг у сфері практичної психології, соціальної роботи, спрямованих на збереження та укріплення здоров’я, підвищення адаптивних можливостей, створення умов для повноцінного і гармонійного розвитку всіх учасників навчально - виховного процесу.

З метою забезпечення необхідної соціальної та психологічної допомоги у віддалених сільських малокомплектних школах, сільських ДНЗ, де відсутні посади працівників психологічної служби,  протягом року в районі працювала динамічна група з практичних психологів та соціальних педагогів. Про виїзні засідання, результати роботи повідомила керівник динамічної групи, практичний психолог СЗШ І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин Литвинчук Т.А.

Приємним моментом засідання було вітання переможця конкурсу «Між нами, психологами» практичного психолога НВК-СЗШ І-ІІІст. – ліцею м. Гайсин Лілію Кузьменко. Лілія Євгенівна розробила одне з найкращих занять з елементами тренінгу «Чарівний світ емоцій», яке опубліковано у газеті «Психолог», №2 (530), січень 2014 року.

Методист РМК Крук Лариса Петрівна підвела підсумки роботи психологічної служби за 2013-2014 н.р. та подякувала присутнім фахівцям за плідну працю.27.05.2014 | Aдмін

Вернутись назад