Новини


Звіт про роботу табору «Джерельце» з денним перебуванням дітей влітку 2014 року при СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча

Назва табору – «Джерельце», екологічний профіль, начальник табору – Ціпотан Л. В.

Загальна кількість дітей – 37 (діти соціально незахищених категорій – 11).

Кількість загонів – 2. Загін «Усмішка» -- вихователь Гурко Г. Г., загін «Сонечко» - вихователь Салій В. Д. Головна увага приділяється формуванню соціально – психологічної адаптації до дитячого колективу та зміцненню фізичного здоров'я.           Основними критеріями при організації роботи у таборі є: максимальне перебування на відкритому повітрі, рухова активність, раціональне харчування, чергування різних видів діяльності, процедури, що загартовують.

Табір розпочав свою роботу 02. 06. урочистою лінійкою та оголошенням плану роботи по загонах. Кожен день у таборі тематичний, так 03.06. проходив під назвою «День спорту», було проведено на сільському стадіоні «Веселі старти», змагання загонів по футболу та настільному тенісу.

04.06. «День туриста» -- діти ходили на екскурсію в хвойний ліс, де проводилась «Школа юного туриста», дихальна гімнастика, ігри та розваги на свіжому повітрі.

05.06. «День талантів» -- відбулась екскурсія до кінотеатру «Мир» для перегляду мультфільму, виставка дитячих робіт (малюнків, аплікацій), конкурсно-розважальна програма «Веселе караоке».

10. 06. «День хлопчиків» --  діти ходили на екскурсію до пожежної частини, також відбувся лицарський турнір «Секрети справжнього джентльмена» , переможцем став учень 6 класу Пустовіт Денис, який покорив серця усіх дівчаток, а також суддів.

 

 17.06.2014 | Aдмін

Вернутись назад