Новини


Ситар О.В.- переможець обласного конкурсу «Молода людина року»

        Вітаємо Ситар Оксану Володимирівну - учителя НВК: Гайсинська СЗШ І-ІІІ ступенів –інтернат – гімназія з перемогою в обласному конкурсі «Молода людина року – 2014», в номінації  «Молодий вчитель року».

 Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбулась 24 червня 2014 р.  у торгово-розважальному центрі  «Мегамол – Експо» у м. Вінниці.  Конкурс “Молода людина року”  проводиться Вінницькою обласною державною адміністрацією та обласною радою з метою відзначення вагомих досягнень молоді у різних сферах суспільного життя області, заохочення її до активної участі у громадському житті.  У 2014 році за перемогу змагалось 108 учасників з різних районів та міст області, 60 – дійшли до фіналу, переможці конкурсу визначалися у 20 номінаціях, у різних сферах суспільного життя : спорт , культура, волонтерська громадська діяльність, освіта , наука, медицина, підприємництво. У кожній номінації експертною радою конкурсу визначалися переможець та лауреати.

Приємно відзначити, що нинішня перемога  є заслуженим визнанням творчої і результативної праці Оксани Володимирівни Ситар - лауреата Х районного конкурсу вчителів-стажистів «Надія-2006», призера шкільного конкурсу «Педагогічна майстерність» (2010, 2012 р.), переможця районного, призера обласного конкурсу «Учитель року - 2013» в номінації  «Інформатика», учителя, яка щорічно готує призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад.

Вітаючи з перемогою освітяни району зичать Оксані Володимирівні   творчого натхнення, невичерпної енергії та нових звершень на благо і процвітання освіти Гайсинщини.

 

 02.07.2014 | Aдмін

Вернутись назад