Новини


Обласний семінар позашкілля на Гайсинщині

30 жовтня  Гайсинщина гостинно приймала працівників позашкілля області.Семінар розпочав свою роботу в приміщенні районного Будинку школярів та молоді. Актуальною була тема семінару «Використання оптимальних форм і методів роботи в ПНЗ для забезпечення результативності навчання і виховання». Працівники Вінницького ОЦТТУМ, методисти СЮТ, Будинків школярів, центрів, заступники директорів з організації науково-технічної творчості СЮТ, БШ, позашкільних центрів, працівники відділу освіти, методичної служби Гайсинського району стали активними його учасниками.

Про основні напрямки роботи з технічної творчості у Вінницькій області виступив Жупанов П.П. – директор Вінницького ОЦТТУМ.

 

 

 

Стан розвитку освітянської галузі Гайсинщини презентував завідувач районного методичного кабінету Сич В.П. Значні досягнення педагогів району в різних напрямках: участь в творчих конкурсах, учнівських олімпіадах, змаганнях  свідчать про глибоку та системну роботу вчителів.

Пленарне засідання продовжили директори позашкільних навчальних закладів Панчук В.Д. «Сучасна система управління позашкільним навчальним закладом технічного напрямку» та Турчин А.С. «Система роботи комплексного позашкільного закладу». Методичну роботу закладів представляли методисти позашкілля. Задояна Т.Ф. (БШ) зосередила свою увагу на темі «Головні аспекти вдосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів для забезпечення результативності навчання і виховання в творчості вихованців».  Методист СЮТ Макарчук Ф.А. у своєму виступі наголосив на використанні оптимальних форм і методів роботи в гуртках науково-технічної творчості. Цікавим для всіх присутніх став досвід роботи керівника гуртка Воронової А.М. з дітьми з особливими освітніми потребами. Керівник гуртка Унковська М.Ю. представила заняття «Енкаустика. Мистецтво випалювання». Гості мали можливість ознайомитися із дитячими роботами, зробленими в техніці «Енкаустика».          Практична частина семінару продовжилася на базі СЮТ та була представлена виступами гуртківців: картингістів, юних авіа- та ракетомоделістів, юних автомоделістів. Вихованці закладу є неодноразовими переможцями різноманітних Міжнародних, обласних та районних змагань. Велике враження на учасників семінару справило відвідування ними музею технічної творчості СЮТ (завідувач музею Наконечний Р.М.), де зібрана велика кількість експонатів: спортивні моделі, моделі автотранспортної техніки, архітектурні проекти.  За «круглим столом» були підведені підсумки семінару та вручені на згадку про зустріч вироби від вихованців позашкілля.

 05.11.2014 | Aдмін

Вернутись назад