Новини


Нарада керівників шкіл

26 листопада 2014р. відділом освіти Гайсинської  РДА та районним методичним кабінетом, на базі НВК:Гайсинська СЗШ –інтернат І-ІІІ ступенів-гімназія, проведено нараду з керівниками навчальних закладів району.

      Нараду розпочала начальник  відділу освіти Шрамко Валентина Миколаївна, яка порушила питання роботи освітянських установ району  за умов похолодання, акцентувала увагу на виконанні ряду доручень голови районної державної адміністрації С.Л.Котенка  з питань створення комфортних умов для навчання і виховання дітей, раціонального витрачання теплових та енергетичних ресурсів, бюджетних коштів.  Валентина Миколаївна інформувала керівників шкіл про організаційну роботу відділу освіти з питань проведення предметних олімпіад, результати моніторингу роботи шкільних сайтів, довела до відома матеріали обласної наради начальників відділів освіти в Департаменті освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

    Нестерук А.В. - заступник начальника відділу освіти проінформувала  про  проект Порядку проведення державної атестації дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, аргументувала необхідність посилення внутрішкільного контролю за станом навчально-виховного процесу. Про організацію навчання дітей, що проживають на тимчасово окупованих територіях, у місцях проведення АТО, а також про впровадження порядку розгляду звернень  та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми інформувала у своєму виступі головний спеціаліст відділу освіти  Буга О.П.

    Сич В. П. - завідувач РМК ознайомив присутніх із наслідками обговорення проекту Концепції розвитку освіти України на період 2015-2025 р.р., порушив  ряд питань організації методичної роботи з педкадрами, вивчення діяльності педагогічних працівників, які атестуються в 2014-2015 н.р., організації і проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2015», Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2015», звернув увагу на необхідність активізації роботи з питань передплати видань педагогічної тематики.

    Методист РМК Подчос В.М. проінструктував присутніх  із питань розслідування нещасних випадків у школах, організації протипожежного захисту об’єктів закладів освіти, інформував про стан виконання загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.

    Методисти районного методичного кабінету Мельник Л.М., Яценко С.П, Козар Л.І. у своїх виступах довели до відома керівників  низку питань,  що стосуються системного підходу до забезпечення наступності дошкілля і початкової школи, організації роботи з дітьми, що потребують корекції розумового та фізичного розвитку, облаштування пандусів, організації природоохоронної роботи, підвели підсумки районних етапів конкурсів знавців української мови ім. П.Яцика, «Я – європеєць».

      Глибокий і системний аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року та підготовки до ЗНО 2015 року учасникам семінару був наданий у презентації, підготовленій заступником начальника відділу освіти  Нестерук А.В.

       Загалом в ході наради було розглянуто 30 питань.

 

 26.11.2014 | Aдмін

Вернутись назад