Новини

Районні змагання з волейболу

Відповідно до плану роботи відділу освіти Гайсинської райдержадміністрації та Спартакіади школярів району в спортивних залах міського стадіону «Дружба» та НВК: СЗШ – ліцей пройшли змагання з волейболу серед команд хлопців СЗШ І-ІІІ ступенів.

У змаганнях СЗШ І-ІІІ ст. м. Гайсина взяли участь 4 команди. В результаті проведених ігор чемпіонами районної Спартакіади школярів стали волейболісти НВК: СЗШ – ліцею (вчителі Богдан Л.Ф. і Требенко Т.Г.). Друге місце вибороли юні спортсмени НВК: СЗШ-гімназії (вчитель Бакуменко О.В.). Третє місце завоювали хлопці НВК: СЗШ – гімназії (вчитель Демидась В.В.).

Серед школярів сільських СЗШ І-ІІІ ст. змагались представники 12 команд. Після проведених зональних ігор до фіналу пробились волейболісти СЗШ І-ІІІ ст. сіл Харпачка, Куна, Степашки та Бондурі. В результаті фінальних ігор, які проходили по коловій системі переможцями Спартакіади школярів стали юнаки СЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачка (вчителі Демчук В.А. та Бладика А.І.). Друге місце зайняла команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Степашки (вчитель Іванченко-Войтенко А.О.). На третьому місці завершили змагання школярі СЗШ І-ІІІ ст. с. Бондурі (вчитель Марченко Д.С.).

Тепер команда юнаків візьме участь в обласних зональних змаганнях Спартакіади школярів, які будуть проходити в смт. Теплик 12 грудня 2014 року.