Новини


Уклін і шана ветеранам педагогічної ниви

  Вже традиційно на початку січня у Гайсинському районі проводяться  зустрічі вчителів-ветеранів. От і цього року в приміщенні НВК: школа- гімназія м. Гайсин зібрались ті, хто все своє життя віддав вихованню підростаючого покоління.Як завжди на таких зустрічах вшанували хвилиною мовчання тих колег, які нещодавно пішли у небуття, загиблих гайсинчан під час АТО на сході України.

  Зворушливо вела зустріч голова ветеранської організації педагогічних працівників  Михасьова Олександра Василівна, яка доклала немало зусиль до організації свята, є його натхненником і завжди знаходить можливість у будь-якій складній ситуації підтримати кожного ветерана праці. Вона передала  вітання, велику повагу до шанованого учительства району від голови Гайсинської райдержадміністрації Сергія Леонідовича Котенка та побажання  кожному педагогу - здоров ´я, миру, добра,  благополуччя.

 Як зауважила начальник відділу освіти Гайсинської райдержадміністрації Валентина Шрамко, наші ветерани  дають змогу теперішнім вчителям долучитись до мудрості, справжнього педагогічного хисту тих, хто зібрався в залі. Валентина Миколаївна  висловила щирі, теплі слова  подяки за багатолітню сумлінну  працю на педагогічній ниві, привітала присутніх з Новим роком та Різдвяними святами, побажала їм міцного здоров’я, миру у їх душах, сім’ях, у нашій Україні.

  Учасників зібрання вітали голова Гайсинської районної та міської організацій ветеранів України Микола Галузинський, голова районної ради профспілки працівників освіти Валентина Оріховська.

 Цікавими спогадами про свою педагогічну діяльність поділилася також колишній директор СЗШ І-ІІІ ст. с. Степашки Панченко Олена Федорівна.

  У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор у своїх скульптурах, а вчитель – у думках і справах своїх учнів. Від усіх випускників району присутніх вітала  колишня випускниця СЗШ № 1 м. Гайсин, педагог з багаторічним стажем Євгенія Кулєшова.

 Були вітання від директорів шкіл району, які передав директор НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-гімназія м. Гайсин Сергій Гридзь.

    Свої пісні на святі дарували присутнім їх колега, співачка районного Будинку культури Лідія Горошко, працівники культури, учні школи -гімназії.

    Люди, які зібрались, мають за плечима по кілька десятків років педагогічного стажу, величезний досвід і високий кваліфікаційний рівень. Серед них - вчителі вищої категорії, вчителі-методисти, відмінники народної освіти. Їх об'єднує невгамовна енергія і любов до своєї професії, про яку вони можуть говорити годинами. Їхні спогади - це історія становлення й розвитку галузі освіти Гайсинського району. І самі вони - значні постаті на тлі цієї історії.      

     Життя триває! Треба бути корисним людям! Це ще раз відчули ветерани-педагоги, висловлюючи сердечну подяку за надану можливість такої приємної і теплої зустрічі зі своїми друзями та колегами. Присутні дякували всім спонсорам,  які долучились до організації свята. Наостанок організатори свята запевнили, що такі зустрічі будуть проводитись і надалі.

 18.01.2015 | Aдмін

Вернутись назад