Новини


Районний семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

         10 лютого 2015 року на базі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Куна відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів. Тема семінару «Взаємозв’язок виховної роботи, інтегрованої в навчальний процес та позаурочну виховну роботу».         Для педагогічного колективу цієї школи був і залишається пріоритетним патріотичний напрямок роботи. Завдання педагогів - формувати громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховувати патріотичні почуття, виробляти високі ідеали служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання української держави. Тож і не дивно, що робота семінару була присвячена саме цій тематиці.

 Учасників семінару гостинно зустріли господарі закладу – учнівський та педагогічний колективи.

             Екскурсію по школі, під час якої гості завітали у шкільну світлицю та оглянули музей бойової слави, де мали змогу ознайомитися із минулим та сьогоденням сільської територіальної громади, провела в.о. директора школи Мехед Л. Є.

 Присутнім було запропоновано відвідати 2 уроки: 3 клас «Я і Україна» за темою «Україна – незалежна держава» (вчитель Тонконоженко І. Г.), 7 клас «Світова література» за темою «О. Генрі «Останній листок»» (вчитель Ткачук Л. В.), протягом яких педагоги уміло показали поєднання навчальної та виховної роботи у школі. Майстер-класи «Виготовлення декоративної композиції в стилі петриківського розпису» та «Подарунок для солдата» (техніка «ізонитка») провели керівники гуртків Іванова Н. П. та Кудрицька Л. Д.

 Нікого не залишив байдужим виховний захід на тему «Україно моя, ти одна, як життя», в якому  переплелися події минулого та сьогодення на шляху до становлення суверенної незалежної  держави.

           Учні школи співали пісні та читали вірші про Україну. Свої таланти показали учасники вокального ансамблю «Дивоцвіт» та шкільний танцювальний колектив. Розпочинав та закінчував захід народний аматорський колектив села Куна, до складу якого входять вчителі навчального закладу. 

              Зі сцени лунали розповіді про солдатів, які захищають нашу державу на Сході України, молитви за Україну та заклики до миру. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих за незалежність.

           Завершуючи семінар, заступник директора з виховної роботи Козачок Н.П. представила увазі колег презентаційний звіт «Шкільний калейдоскоп» про особливості організації виховної роботи у навчальному закладі .

 

           

 11.02.2015 | Aдмін

Вернутись назад