Новини


Виховання громадянина в умовах сільської школи

     Такою була тема семінару заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, який відбувся на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка.     Військово – патріотичне виховання  - пріоритетний напрямок виховної роботи в школі, метою якого є  набуття молодим поколінням соціального досвіду, формування в учнів  рис громадянина Української держави, прищеплення почуття любові до своєї Батьківщини, потреби у служінні їй. Перед учасниками семінару виступив директор школи Балахтар А.Л., який розповів про систему роботи закладу в  даному напрямку, поділився досвідом роботи, адже учнівський та педагогічний колектив - неодноразовий переможець районних та обласних конкурсів з військово-патріотичного виховання. Налагоджена тісна співпраця Михайлівської школи зі школою с. Гранів. Збірна команда  даних навчальних закладів здобувала перемогу у  Всеукраїнській військово-патріотичній, спортивній  грі «Зірниця» (2011, 2012 рік) та Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура") (2010 рік).

    Роботу шкільного самоврядування з питань виховання громадської свідомості учнів, формування патріотизму, громадянських і конституційних обов’язків, поваги до державних символів України, національної ідеї, виховання естетичної, правової культури учнів презентувала педагог-організатор Зиза Л.І.

    Усі присутні були запрошені на урочисту лінійку з нагоди відкриття Дня здоровя.  Продовженням дійства став конкурс пісні і строю, під час якого лунали козацькі пісні під чітку ходу школярів. Захід продовжили спортивні змагання: підтягування для юнаків та згинання і розгинання рук в опорі лежачи  для дівчаток. ІІ етап змагань відбувався в урочищі Кисляцька дача.  Команди змагалися у метанні гранати, естафеті «човниковий біг» з передачею речового мішка, вогневій підготовці, історичному конкурсі та конкурсі долікарської допомоги. Гості відзначили гарну спортивну та військову підготовку школярів, їх активність та прагнення до перемоги у конкурсах. Журі конкурсу підвело підсумки та визначило переможців.

     Завершила семінар методист районного методичного кабінету Ревкач В.В., яка акцентувала увагу на посиленні національно-патріотичного виховання учнівської молоді, підвищенні ролі військово-патріотичного виховання дітей в умовах навчального закладу.

 

 06.05.2015 | Aдмін

Вернутись назад