Новини


Семінар шкільних бібліотекарів на Гайсинщині

Днями, відповідно до плану роботи відділу освіти, у районі проведено семінар шкільних  бібліотекарів  на базі НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат-гімназія. Тема семінару : «Роль шкільної бібліотеки в організації роботи освітньої установи».  Розпочався  семінар поезією та словами щирої подяки завідувачці шкільної бібліотеки НВК:СЗШ – ліцей м.Гайсина Олені Олексіївні Безбах, яка упродовж 27 років керувала роботою районного методичного об’єднання працівників шкільних бібліотек.

  У теоретичній частині семінару виступили завідувач районного методичного кабінету В.П.Сич, заступник директора НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат-гімназія Н.А.Манільчук. Майстер-клас по роботі з читачами бібліотеки провела бібліотекар Т.Г.Горбунова. Учасники семінару мали змогу ознайомитись з роботою абонементного та читального залів бібліотеки, взяти участь в діловому практикумі з питань ведення бібліотечної документації. Члени шкільного бібліотечного гуртка спільно з педагогами  та бібліотекарем школи підготували та провели для учасників семінару цікаву літературно-музичну композицію «Романси в нашому серці».

  

По завершенню семінару з працівниками шкільних бібліотек було проведено інструктивно-методичну нараду.21.03.2013 | Aдмін

Вернутись назад