Новини


Районний семінар учителів 3 класу на Гайсинщині

Відповідно до квартального плану роботи відділу освіти на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Кущинці (директор Поворознюк В.І.) відбувся районний семінар учителів 3 класу. Тема: «Проектна діяльність в початковій школі».Сучасний світ спілкується «мовою проектів». Людина на будь-якому рівні будує та реалізує життєві проекти. Проектування (створення спільних проектів) – спосіб організації взаємодії учня та вчителя в навчально -  виховному процесі. Навчальний проект для учнів – це нова незвична діяльність, що допомагає виявити свої нахили та здібності, самоствердитись, застосувати свій життєвий досвід: це дослідження, корисна справа, це нові відкриття і нові знання; це можливість зробити самостійно чи з товаришами. У процесі проектної діяльності створюються надзвичайно сприятливі умови для виявлення та розвитку обдарованої дитини, реалізація творчого потенціалу кожного школяра.

У СЗШ І-ІІІ ст. с. Кущинці склалась система роботи по організації методу проектів у початковій школі, має місце позитивний досвід і значні напрацювання по керівництву проектною діяльністю молодших школярів. Учасники районного семінару ознайомились з системою роботи вчителів початкових класів СЗШ І-ІІІ ст. с. Кущинці по організації проектної діяльності, досвідом роботи поділились учителі початкових класів Швець Л.А., Петренко  Н.А., Маняк Н.А, Грабова С.А., Семенюк С.П., Савчук С.А.

Великий інтерес викликали чудові презентації проектів «Моя люба матуся», «Шевченкове слово», «Птахи – наші друзі», «Здорові діти –здорова нація», «Чарівна писанка» та інші. Педагоги району були приємно вражені творчими доробками вчителів, учнів та батьків в підготовці та реалізації проектів.

Глибиною відзначається і виставка вчителів початкових класів Кущинецької школи «Творча скарбничка».

Завершальним етапом семінару став спільний проект усіх початкових класів школи «Віночок вити – життя любити». Не залишили байдужими жодного з присутніх артистичність, щирість, привітність, майстерність маленьких акторів. Кульмінацією свята став конкурс на кращий віночок.

Методист РМК Мельник Л.М. підвела підсумки семінару, а його учасники дякували кущинчанам за глибоку роботу по національному вихованню, збереженню українських традицій, старанність, творчість і любов до педагогічної справи.

 

 17.04.2013 | Aдмін

Вернутись назад