Новини


Нарада з керівниками навчальних закладів Гайсинського району

17.04.2013 року згідно з планом роботи відділу освіти Гайсинської районної державної адміністрації проведено нараду з керівниками загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району. У роботі наради взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Вітюк Василь Михайлович.Василь Михайлович поділився своїми першими враженнями від освіти Гайсинщини, розказав про плани влади у галузі освіти району на майбутнє, висловив побажання до роботи керівників закладів. Директори шкіл мали змогу поспілкуватися з першим заступником голови райдержадміністрації, задати питання, отримати на них вичерпні відповіді.

Начальник відділу освіти Мехед М. М. говорив про окремі питання організації роботи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району у весняний період, про виконання доручення губернатора області Мовчана І.М. у освітній галузі Гайсинського району.

Про організаторську  роль адміністрацій шкіл по підготовці до державної підсумкової атестації випускників початкової, основної та старшої школи, про перенесення робочих днів в травні, червні 2013 року та інші питання організації навчально-виховного процесу в школах інформувала Шрамко В. М. – заступник начальника відділу освіти.

Сич В. П., завідувач РМК довів до відома присутніх підсумки атестації педагогічних працівників, робота керівника освітнього закладу по реалізації рішень атестаційних комісій І та ІІ рівнів; доніс інформацію про нагородження педагогічних працівників за наслідками атестації 2012-2013 навчального року, про проведення в області Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа». (за наказом Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації №196 від 21.03.2013р.), про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах.

 Методисти райметодкабінету повідомили про проведення тижня охорони праці в освітніх установах району (Ушенко В. І.); про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє та моєї країни»(за листом Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 01.04.2013 р. №34-2-03/1853), про проведення Всеукраїнської акції «Серце до серця» (Ревкач В. В.); про підсумки проведення акції «День посадки лісу», про участь закладів освіти району у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля та Дня довкілля в 2013 році» (Унковський М. П.); про додаткові заходи до 200-річчя з Дня народження Т. Г. Шевченка та проведення Всеукраїнської мистецької акції для талановитих дітей на шевченківську тематику» (Яценко С. П.);  про звітність психологічної служби за 2012-2013 навчальний рік (Шубрат С. М.); про досвід роботи учителя СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів Уманець Н. Г. «Система роботи по впровадженню курсу «Сходинки до інформатики» в початкових класах», ознайомила з наказом Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 29.03.2013 р. №220, наказом відділу освіти від 03.04.2013 р. №110 «Про проведення Акції «Колективна творча справа «Клуб маленьких добродіїв» в рамках обласного проекту «Я - першокласник», проінформувала про проведення моніторингу якості художньо-естетичної освіти в 3 класах загальноосвітніх навчальних закладів, про проведення зрізу знань з української мови і математики в 3 класах, про проведення дитячого екологічного конкурсу «Екомайстер» для учнів та вчителів початкових класів, про запровадження з 2013 року загальнодержавного «Уроку плавання» для дошкільників та учнів початкових класів Мельник Л. М.  

Оріховська В. І. – голова районної ради профспілки працівників освіти розповіла про оздоровлення дітей працівників освіти.18.04.2013 | Aдмін

Вернутись назад