Оголошення

До уваги педагогічних працівників району!

Відділ освіти інформує про те, що у рамках спільної діяльності Всеукраїнської асоціації педагогів «Рівний — рівному» та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» з 08 по 16 серпня 2015 р. відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка до Словацької Республіки (програма додається).

Програма.rar 

До уваги учнів 9-11 класів!

         Відділ освіти Гайсинської РДА інформує про те, що 16-17 травня 2015 року на базі Національного університету «Острозька академія» за підтримки управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації відбудеться дводенний тренінг з основ журналістики для учнів 9-11 класів «Школа універсального журналіста». Мета тренінгу – допомогти учням підготуватись до вступу на спеціальність «Журналістика» та дати їм базові навички з основ журналістики. У рамках Школи відбудеться зустріч з керівництвом академії. Охочим буде надано місце в гуртожитку. По закінченні видається сертифікат. Можлива як індивідуальна, так і групова участь учнів.

 


 

про проведення VІІ Міжнародного 

фестивалю педагогічних інновацій

 Відділ освіти Гайсинської РДА інформує про те, що Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Черкаським обласним інститутом  післядипломної освіти педагогічних працівників проводить 17-18 вересня 2015 року VІІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій (далі – Фестиваль), до участі у якому запрошуються наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники.

У ході Фестивалю як міжнародного освітянського форуму традиційно презентуються результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та  виховного процесів, управлінської діяльності за номінаціями:

- «Інновації у сфері дошкільної освіти»;

- «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»;

- «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами»;

- «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

Для участі у Фестивалі необхідно до 10 серпня 2014 року надіслати на адресу оргкомітету в електронному (pedfestival@ukr.net) та роздрукованому варіанті заявку на участь за формою:

1. Прізвище, ім’я, по батькові учасника

 

2. Місце роботи, посада

 

3. Науковий ступінь

 

4. Вчене звання

 

5. Назва (тема) інновації

 

6. Вид педагогічної інновації (метод, прийом, форма, методика, модель тощо)

 

7. Інновація стосується дошкільної освіти, діяльності загальноосвітньої школи, позашкільної освіти, післядипломної освіти, управлінської діяльності (необхідне підкреслити)

 

8. Особиста електронна адреса та мобільний телефон учасника

 

9. П.І.Б. керівника закладу (повністю), поштова та електронна адреса, за якою необхідно направити запрошення для участі у фестивалі

 

 

              та опис авторської педагогічної інновації (обсяг – до 10 сторінок форматом А4, кегль – 14, інтервал – 1,5). Опис може містити додатки, які ілюструють зміст інновації.

Адреса оргкомітету: 18003, м. Черкаси, вул. Бидгощська, 38/1, Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників (з приміткою: «На VІІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій»).

Контактні телефони: (0472) 64-21-78, 64-95-22 або моб. 097-819-41-78 – Назаренко Галина Анатоліївна (проректор з науково-методичної роботи).

 


До уваги майбутніх абітурієнтів!

      Національна академія статистики, обліку та аудиту (м. Київ) запрошує на навчання випускників 2014-2015 н.р. Інформація про заклад, напрями підготовки та умови вступу додаються.

Додатки.rar 


 

Керівникам шкіл, шкільним бібліотекарям.

 Про завершення конкурсного відбору оригінал-макетів  підручників.                                                                             

         Відділ освіти Гайсинської районної державної адміністрації звертає Вашу увагу на те, що відповідно до наказу МОН №381 від 31.03.2015року «Про деякі питання проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів» період відбору електронних версій оригінал-макетів підручників для учнів 4 і 7 класів, поданих на конкурс завершується 30 квітня 2015 року.

       Перелік оригінал-макетів доповнено (до 4 класу додано 22 підручники, до 7 класу 33 підручники). Будь ласка, опрацюйте вищезазначений наказ МОН,  зверніть увагу вчителів на необхідність перегляду повних версій усіх конкурсних підручників.

          Форми для заповнення доступні за шкільною реєстрацією на Репозитарії. Електронний та паперовий варіант заповнених форм Вам необхідно надіслати не пізніше 25 квітня 2015 року за адресами  Репозитарію  та Інституту змісту і методів навчання.

          Просимо з відповідальністю поставитись до виконання  цієї роботи.

                            Завідувач

        районного методичного кабінету                                                                                           В.П.Сич


 

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів

       Відділ освіти Гайсинської райдержадміністрації надсилає до відома та використання у роботі лист проректора Вінницького обласного інституту післядипломної  освіти педагогічних працівників О. О. Білика щодо освітнього проекту «Міксіке в Україні».

 

Умови участі у проекті.doc 


 

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів

      Для опрацювання та використання у роботі керівникам загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічним працівникам  розміщуємо лист ректора Вінницького обласного інституту післядипломної  освіти педагогічних працівників С. І. Дровозюка щодо відбору команд для участі в 3-й математичній олімпіаді в Белграді (додається).

 Математична олімпіада.doc


 

До уваги випускників навчальних закладів!

       Відділ освіти райдержадміністрації надсилає для ознайомлення умови прийому до Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького  (м. Хмельницький), що додаються.      

Умови прийому.doc 


 

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів

     Відділ освіти Гайсинської райдержадміністрації надсилає до відома та використання у роботі лист Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 09.04.2015 року №34-2-03/1614 щодо реалізації проекту "Зміцнення та захист прав дітей в Україні", що додається.

Додаток.doc


 

Оголошення!

     З 2 по 6 квітня 2015 року на базі Сумської гімназії № 1 м. Суми відбудеться фінальний етап ХІ Всеукраїнського турніру юних журналістів. Умови проведення турніру додаються.

Умови проведення турніру.doc 


 

УВАГА!

     Відділ освіти Гайсинської райдержадміністрації надсилає лист-запрошення директора лікувально-оздоровчого комплексу «Прикарпатські зорі» (Івано-Франківська область) (що додається)  дітей віком від 7 до 18 років на відпочинок та оздоровлення.

Додаток.doc Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів

     Для опрацювання та використання у роботі керівникам загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та педагогічним працівникам  розміщуємо лист Громадської організації «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»», яка оголошує конкурс «Найпотаємніша схованка отрути» та положення про конкурс (додається).

Положення.doc 


  Порядок вступу до Уманської філії ПВНЗ „Європейський університет”

 Для вступу на перший курс до Уманської філії ПВНЗ „Європейський університет”

вступники  подають  сертифікат  зовнішнього  незалежного  оцінювання,

виданий у 2015 році.

УВАГА! Внесено зміни до затвердженого переліку конкурсних предметів
 

Напрям підготовки

 

 

Перелік конкурсних предметів

 

Фінанси і кредит

1. Українська мова та література (базовий рівень)

2. Математика (базовий рівень)

3. Географія

 

Економіка підприємства

1. Українська мова та література (базовий рівень)

2. Математика (базовий рівень)

3. Географія

 

Менеджмент

1. Українська мова та література (базовий рівень)

2. Географія

3. Математика (базовий рівень)

 

Компۥютерні науки

1. Українська мова та література (базовий рівень)

2. Історія України

3. Математика (базовий рівень)

 

Програмна інженерія

1. Українська мова та література (базовий рівень)

2. Історія України

3. Математика (базовий рівень)

  


 

Випускникам навчальних закладів району

       Природничо-географічний факультет Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини запрошує випускників навчальних закладів району на День відкритих дверей (інформація про час та місце проведення додається).

                                                                                                      


УВАГА!

Всеукраїнська дитяча громадська організація «Гармонійний розвиток» запрошує всіх бажаючих взяти участь у конкурсі «50 слів» , який триватиме з 20 березня по 20 квітня 2015 року. Унікальність конкурсу полягає у тому, що:

а) завдання до конкурсу охоплюють логіку, мову, ребуси та кросворди, історію, географію, астрономію, біологію, техніку, казки, біографічні дані знаменитостей, побутові та практичні знання, музику, фізику, спорт, кіно, комп’ютер, …; 

б) головна мета - самостійне вироблення учасником додаткових знань, умінь, навичок у пошуку та трактуванні відповідей;

в) участь у конкурсі можуть взяти всі бажаючі, незалежно від віку, статі, уподобань, професії, статусу.

Повний текст умов проведення конкурсу можна знайти за електронною адресою http://quest.sn.ua/uk-50sliv.vesna2015 . 

 


 

                                                До уваги випускників навчальних закладів району

           Доводимо до Вашого відома, що біологічний факультет Донецького Національного університету проводить День відкритих дверей, який відбудеться 4 квітня 2015 року о 10.00 год. в аудиторії 205 за адресою м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21.

            Додаткова інформація за телефонами 098-971-96-40, 097-077-53-17.

            Стисла інформація щодо кафедр, спеціальностей та спеціалізацій  додається.

 Додатки.rar  


 

Керівникам навчальних закладів району

            Відділ освіти Гайсинської райдержадміністрації для використання у роботі надсилає лист заступника Міністра – керівника апарату О. С. Дніпрова «Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми правового виховання учнівської та студентської молоді в умовах становлення громадянського суспільства»», що додається.

Конференція.doc 


        До уваги випускників навчальних закладів району 

          Вінницький національний аграрний університет оголошує прийом студентів на навчання.

          Інформація щодо напрямів, спеціальностей та правил прийому до університету додається .

Додаткова інформація.rar 

 


 

До уваги керівників навчальних закладів району 

Проведення акції «За чисте довкілля»

На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації №34-3-03/954 від 03.03.2015 р., розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р, листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.01.2015 №12/20-11-159, повідомляємо, що упродовж квітня-травня проходить акція «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висадження нових дерев, кущів, закладення газонів та квітників.

Враховуючи вищевикладене, наголошуємо на проведенні 25 квітня 2015 року Дня благоустрою територій населених пунктів (суботника) із залученням учнів, батьківської громадськості, педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів.

 


 

До уваги керівників навчальних закладів району

Адміністрація Вищого навчального закладу І – ІІ рівня акредитації «Вінницький транспортний коледж» запрошує випускників 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на День відкритих дверей, який відбудеться 28.02.2015 року та 25.04.2015 року о 10.00 год. за адресою: м. Вінниця, вул. Некрасова, 28.

З метою залучення до навчання в коледжі перспективної молоді за спеціальностями «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання», «Будівництво та експлуатація будівель та споруд», «Обслуговування і ремонт залізничних споруд та об’єктів колійного господарства», «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті», «Лісове господарство», «Організація та техніка протипожежного захисту» адміністрація навчального закладу просить довести зазначену інформацію до випускників та їх батьків.

  


 

До уваги випускників навчальних закладів!

      З метою популяризації державної служби та національно-патріотичного виховання серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Університет митної справи проводить День абітурієнта, який відбудеться 14 березня 2015 року о 10.00 год. за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 2/4.

Додаток: 4 арк.

 Додаток.rar 


 

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району!

        Доводимо до Вашого відома лист Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда - Україна»  від 03.02.2015 №вих-82 про результати роботи у 2014 році Національної дитячої «гарячої лінії» та Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації», що додається.

Просимо зміст вищезазначеного листа довести до батьківської громадськості з метою обізнаності вчителів, батьків та дітей про існування «гарячих ліній» та проведення більш ефективної роботи з питання порушень прав дитини, домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Додаток: 5 арк.

 Додаток.doc 


 

Увага!

Донецький національний університет (м. Вінниця) з 06 липня 2015 року оголошує набір на спеціальності «Управління навчальним закладом» та «Педагогіка вищої школи».

Лист Департаменту освіти і науки облдержадміністрації додається.

 Лист Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.rar  


 

До уваги випускників навчальних закладів району!

 Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ запрошує Вас на  День відкритих дверей, який відбудеться 25 лютого 2015 року о 15-00 годині за адресою: м. Вінниця, вул. Київська, 80.

 


 

Увага!

     Оголошується проведення ІІІ Всеукраїнського дистанційного конкурсу студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки. Матеріали для участі у конкурсі розміщено в розділі «Олімпіади, конкурси», папка «Педагогіка і психологія».

 


 

До уваги майбутніх абітурієнтів!

          Донецький Національний Університет проводить День відкритих дверей, який відбудеться 8 лютого 2015 року за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21 о 10.00 год.

        Додаткову інформацію ви можете отримати на офіційному сайті donnu.edu.ua або за телефонами: 098-971-96-40, 097-077-53-17.

        Також додається стисла інформація щодо кафедр, спеціальностей та спеціалізацій біологічного факультету ДонНУ.

Додаткова інформація.rar До уваги керівників навчальних закладів району

               Відділ освіти Гайсинської райдержадміністрації надсилає лист-запрошення  кафедри української мови і літератури Національного університету “Острозька академія” щодо участі у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури.

              Просимо довести інформацію до випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

Інформаційний лист-запрошення.rar 


 

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів

Просимо Вас довести до відома учнів 11-х класів інформацію про перелік конкурсних предметів (у сертифікаті ЗНО), які визначені правилами прийому до Європейського університету в 2015 році.

 Вартість одного року навчання на факультеті економіки та менеджменту на денній формі становить 6700 грн. (на заочній – 4500 грн.), на факультеті інформаційних систем та технологій – 7000 грн. (на заочній – 5500 грн.).

Детальніше з правилами прийому до ПВНЗ «Європейський університет» можна ознайомитись на сайтах  http://www.e-u.in.ua, http://uman.e-a.in.ua або безпосередньо в Уманській філії за адресою: вул. Шевченка-15-а, м. Умань. Довідки за телефонами: (04744) 3-67-46, 5-90-18.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти 


 

До уваги випускників загальноосвітніх навчальних закладів!

 Житомирський військовий інститут як один з провідних вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України – це міжвідомчий, багатопрофільний та багаторівневий вищий навчальний заклад, інтегрований до системи загальнодержавної вищої освіти, де на високому рівні здійснюється підготовка військових фахівців за високотехнологічними напрямами підготовки для Збройних Сил України, інших міністерств і відомств та цивільних фахівців для потреб національної економіки України.

Військовий інститут має 100-річну історію. Є передовим вищим навчальним закладом, який завжди високо оцінювався керівництвом держави та сектору безпеки і оборони.

Військовим фахівцям-випускникам гарантоване працевлаштування на престижних офіцерських посадах у Збройних Силах України, інших міністерствах і відомствах, гідне фінансове та житлове забезпечення, можливість подальшого навчання та службової кар’єри.

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова проводить дні відкритих дверей. Усі бажаючі мають можливість оглянути навчально-матеріальну базу інституту, ознайомитись з умовами прийому та навчання в інституті, напрямами та спеціальностями підготовки військових та цивільних фахівців.

У рамках днів відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів буде безкоштовно проведено тренувальне тестування за програмою зовнішнього незалежного оцінювання:

25 січня 2015 року о 10.00 з фізики;

22 лютого 2015 року о 10.00 з математики.

Наша адреса: 10004, м. Житомир, проспект Миру, ЖВІ.

Сайт: www.zvir.zt.ua, e-mail: pk@zvir.zt.ua.

Телефони для довідок: (0412) 25-03-60, 25-04-88, 25-04-91 (3-57, 3-30, 3-88). 

 


Для практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів

Набір членів Національної тренерської мережі.doc 

 Випускникам 2015 року загальноосвітніх шкіл!

  30 жовтня 2014 року об 11.00 годині (корпус №3, ауд. №409) Інститут математики, фізики і технологічної освіти ВДПУ ім. М.Коцюбинського проводитиме День відкритих дверей. Під час проведення зазначеного заходу будуть розглядатися питання вибору спеціальностей, перелік предметів ЗНО і підготовки до нього.

       ____________________________________________________________________________________

 

      Зведений моніторинг грантових програм станом на 10.10.2014 року

       Детальніше.pdf

_____________________________________________________________________________________

15-16 листопада з 10.00 по 16.00 год.в приміщенні ТРЦ «Кемпа», м. Вінниця, вул. Кармелюка 2, відбудеться, виставка навчальних закладів Вінниччини «Майбутній студент», в якій візьмуть участь близько 45 навчальних закладів (академій, університетів, коледжів, ліцеїв, професійних училищ, шкіл іноземних мов), підприємств та комерційних структур які співпрацюють з освітою.

     Просимо сприяти участі у виставці навчальним закладам та донести зазначену інформацію до відома випускників 9 та 11-х класів.

  Виставка-пропозиція навчальних закладів м.Вінниці

   «Майбутній студент»

    15-16 листопада з 10.00 по 16.00 год. в приміщенні ТРЦ «Кемпа», м. Вінниця, вул. Кармелюка 2, відбудеться, виставка навчальних закладів Вінниччини «Майбутній студент», в якій візьмуть участь близько 45 навчальних закладів (академій, університетів, коледжів, ліцеїв, професійних училищ,  шкіл іноземних мов), підприємств та комерційних структур які співпрацюють з освітою.

  На виставці викладачі-педагоги будуть надавати інформацію щодо вступу та навчання у навчальних закладах, відповідати на запитання абітурієнтів та презентувати свій навчальний заклад.

   Виставка «Майбутній студент» допомагає здобути цікаву і корисну інформацію для школярів, студентів та їх батьків. Надає ексклюзивну можливість відвідати близько 45 навчальних закладів одночасно.

   Виставка спрямована на залучення суспільного інтересу до освіти, формування єдиного освітнього простору, надання молоді інформації про можливості отримання професійної освіти на Вінниччині.

  Громадська організація «Лотос» запрошує абітурієнтів відвідати виставку задля володіння найбільшої кількості інформації, що допоможе при виборі майбутньої професії.

   Запрошення школярів, студентів, батьків, а також всіх зацікавлених громадян буде відбуватись через ЗМІ та інформування через друковану рекламу.

   Організатори виставки: ВООЦПП «Лотос», за підтримки Вінницької ОДА, Вінницької Обласної Ради, Громадської Ради при ОДА, Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

_______________________________________________________________________________________________________

Відділ освіти Гайсинської РДА проводить конкурс за принципом аукціону на право укладення договору оренди державного майна для здійснення діяльності у сфері торгівлі частини приміщення площею 6 кв.м, яке знаходиться за адресою с. Куна, вул. Леніна, 19 (СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна)

Для участі в конкурсі потрібно подати такі документи:

1.     Заяву про участь в конкурсі.

2.     Документи передбачені наказом Фонду державного майна від 15.02.2013 року №201.

Конкурс відбудеться 20.10.2014 р. о 10.00 за адресою м. Гайсин, вул. 1 Травня, 40, каб. 113. Кінцевий термін прийняття документів на конкурс 16 жовтня 2014 р.

 

______________________________________________________________________________________________________

Керівникам навчальних закладів

Конкурс "Польсько-українські обміни молоддю"

 До 21 Липня продовжується подача заявок на Конкурс "Польсько-українські обміни молоддю " в рамках якого можна отримати фінансування на обміни між делегаціями молоді.

Проект відбувається за сприяння Міністерство освіти Республіки Польща.

Суть проекту:  Українські групи молоді їдуть до Польщі в рамках певної тематики. Делегації у складі 10-20 дітей + 2 координатора + 1 перекладач. Обмін триває від 7 до 21 днів. Очікуване фінансування до 100 тис. злотих ( проїзд, проживання, харчування, та інші витрати під час перебування в Польщі). Подавачами проекту можуть бути: неприбуткові організації, заклади освіти.

Якщо у вас є польський партнер, потенційна тематика візиту, щодо обміну молоддю та бажання активізуватися, чекаємо Ваших відповідей.

Представники Вінницького регіонального ресурсно-інформаційного центру "Громади Вінниччини" відкриті до співпраці і готові допомогти написати аплікаційну форму на даний конкурс.

Інформація про конкурс (на польській мові)

http://www.bip.men.gov.pl/images/stories/DE/ogoszenie_wraz_z_regulaminem_konkursu_i_zasadani_przyznawania_i_rozlicznia_dotacji.pdf

Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь до Ресурсного центру за адресою:

21000 Україна, м. Вінниця,

вул. Соборна 85, каб. 28,

Тел. +380 (432) 56 26 72.

 

______________________________________________________________

Керівникам навчальних закладів

 

                Відділ освіти Гайсинської РДА доводить до вашого відома лист сектору кримінальної міліції у справах дітей Вінницького міського відділу УМВС України у Вінницькій області від 03.06.2014 №1/8932 щодо функціонування „гарячої лінії” для дітей та про дітей, яка діє за номером 0 800 500 2255 за ініціативи Міжнародного правозахисного центру „Ла Страда Україна”. Дзвінки на лінію безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів.

На Національній „гарячій лінії” консультують з питань насильства над дітьми та жорстокого поводження з ними у сім'ї та збоку оточення, психологічних проблем, негараздів у стосунках з дорослими та однолітками, майнових прав дітей, питань встановлення опіки, а також безпеки в Інтернеті. Додаткову інформацію щодо Національної „гарячої лінії” можна дізнатись на сайті МПЦ „Ла Страда Україна”: www.La-strada.org.ua.

 

______________________________________________________________ 

 

__________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________

Керівникам навчальних закладів

 

 

 Обласний спортивно-гуманітарний ліцей-інтернат для здібної та обдарованої молоді оголошує набір на 2014-2015 н.р. учнів 7 – 9 класів, здібних до занять спортом та зацікавлених у набутті ґрунтовних знань з основ наук.

Учні-ліцеїсти забезпечуються гуртожитком, 4-разовим харчуванням, цілодобовим наглядом з боку вихователів ліцею.

Відмінники навчання, кандидати у майстри спорту мають право на зарахування до складу студентів Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу на будь-яку обрану спеціальність на державну форму навчання за пільговими умовами.

Адміністрація ліцею просить Вашого сприяння у проведенні відповідного моніторингу серед учнів підпорядкованих Вам загальноосвітніх шкіл з метою відбору та направлення на навчання до спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату дітей відповідних категорій (4-5 осіб).

Довідки та докладну інформацію батьки можуть отримати за телефонами:

067-964-99-93, 093-051-66-30

 

_________________________________________________________________________________________ 

Керівникам навчальних закладів

 

 

Відділ освіти Гайсинської РДА надсилає лист Департаменту освіти і науки № 34-3-09/1598 від 25.03.2014 з проханням  розповсюдити звернення комісара Вінницького обласного військового комісаріату щодо залучення благодійних пожертв для укомплектування матеріально-технічними засобами батальйону територіальної оборони та забезпечення нижче зазначеним переліком речового майна:

–       кашкет польовий камуфльований – в кількості 423 шт.;

–       шапка з овчини – в кількості 423 шт.;

–       плащ-накидка з чохлом – в кількості 423 шт.;

–       рукавички трикотажні – в кількості 423 пари;

–       костюм польовий камуфльований – в кількості 423 к-та;

–       куртка і штани утеплені польові камуфльовані – в кількості 423 к-та;

–       черевики з високими берцями – в кількості 423 пари;

–       фуфайка – в кількості 846 шт.;

–       ремінь поясний з натуральної шкіри з пряжкою – в кількості 423 шт.;

–       шолом куле захисний – в кількості 423 шт.;

–       чохол до шолома куле захисного – в кількості 423 шт.;

–       панцерний жилет – в кількості 423 шт.;

–       чохол до панцерного жилета – в кількості 423 шт.

 

З питань надання благодійної допомоги звертатися за адресою: м. Вінниця, вул. 40-річчя Перемоги, 31, Вінницький обласний військовий комісаріат. (Заступник військового комісара з виховної роботи підполковник МАЛЯРЕНКО Олег Миколайович, тел.067-442-62-99 та начальник відділу фінансового та соціального забезпечення капітан ХИМИЧ Андрій Миколайович, тел. 097-335-10-90).

___________________________________________________________________________________________

Керівникам навчальних закладів

Відповідно до листа Центральноєвропейської Академії навчань та сертифікації від 24.03.14 №03/03/14, Департамент освіти і науки інформує, що у рамках проекту «Освіта без кордонів» проводиться інформаційна кампанія щодо можливості вступу українських абітурієнтів до вищих навчальних закладів Європи.

_________________________________________________________________________________________________

 

_______________________________________________________________________________________________

 

День відкритих дверей переноситься на 14 травня 2014 року _______________________________________________________________________________________________________ 

До уваги керівників навчальних закладів

 

 

Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації надсилає реквізити рахунку обласного бюджету для перерахування благодійної допомоги тимчасово переміщеним особам, які прибули у Вінницьку область з АР Крим.

Розрахунковий рахунок – 31514931700001,

отримувач – ГКУ у Вінницькій обл./Він. обл/50110000,

МФО – 802015 в ГУДК у Вінницькій області.,

призначення платежу - :101; 50110000;

Допомога для тимчасово переміщених осіб (від назва організації чи фізичної особи).

_____________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________

До відома керівників навчальних закладів

Шановна адміністрація!

Фонд Кличко висловлює свої запевнення у глибокій повазі до вас.

Фонд Кличко здійснює проекти, спрямовані на створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. Основними напрямками діяльності є популяризація освітніх і спортивних проектів серед дітей та підтримка молодіжних ініціатив.

У рамках щорічної діяльності Фонду планується проведення літнього освітнього табору під   назвою «Школа Успіху» Фонду Кличко. Програма буде реалізована на території літнього оздоровчого табору «Джерело», Київська область, смт. Буча, вул.. Інститутська,48 з 12 липня по 9 серпня 2014 року. Проект має на меті розкриття творчого потенціалу та формування основних  життєвих навичок українських підлітків.

Учасниками табору стануть 300 переможців Всеукраїнського конкурсу, який Фонд проводить для дітей віком 12-14 років. конкурс проходитиме з 11 березня по 11 травня 2014 року.

Головна мета конкурсу – це пошук і підтримка обдарованих дітей та створення умов для їх подальшого творчого розвитку.

Детальну інформацію про умови конкурсу буде розміщено на сайті School.KlitshkoFoundation.org. Додатково інформацію буде розповсюджено через засоби масової інформації, Інтернет-ресурси та афіші.

Фонд Кличко звертається до вас із проханням посприяти розповсюдженню інформації про конкурс.

Фонд Кличко засвідчує свою повагу та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

 

З повагою, виконавчий директор                                                   Аліна Носенко.

 

Контактна особа: Євгенія Мазуренко, координатор проекту, 050 3300304.

____________________________________________________________

______________________________________________________________________________________

Вінницький фінансово-економічний університет проводить День відкритих дверей 15 березня 2014 року об 11 годині для учнів 9,10,11-х класів, випускників училищ, технікумів і коледжів, а також для тих осіб, які бажають отримати Другу вищу освіту чи продовжити навчання з 3-го курсу за спеціальностями:

Спеціальності в економіко-правовому коледжі

Продовження навчання після закінчення коледжу на ІІІ курсі університету за спеціальностями

Сфери діяльності

Бухгалтерський облік

Облік і аудит

Бухгалтер-економіст,

Аудитор в податковій інспекції, викладач економіки

Організація виробництва

Менеджмент

Економіст-менеджер, керівник, викладач економіки

Фінанси і кредит

Фінанси і кредит

Фінансист з правом роботи банку, викладач економіки

Інформаційна діяльність підприємств

Економічна кібернетика

Економіст-програміст

Правознавство

ІУ курс Вінницької філії Київського університету права НАН України

Юрист, суддя, прокурор, адвокат, нотаріус

Вас чекають за адресою: 21037 м. Вінниця, вул. Пирогова, 71-А.

За попередньою інформацією звертайтесь за телефонами:

(0432)53-62-59, 53-47-27 (ректор) чи електронною поштою rector-vfeu@ukr.net

_______________________________________________________________________________________________ 

____________________________________________________________________________________________

Міжнародна поїздка до Польщі та країн Балтії 

Докладніше щодо поїздки.rar

_____________________________________________________________________________________________

Центр підготовки до ЗНО (довузівської підготовки)

 

 Вінницького торговельно-економічного інституту

Київського національного торговельно-економічного університету

оголошує набір на вечірню та суботню форми навчання з предметів, що входять до програми ЗНО 2014 року

       На навчання запрошуються учні 10-11-х класів, а також випускники попередніх років.

 Заняття проводять високопрофесійні викладачі інституту, шкіл м. Вінниці та Вінницького  регіонального Центру оцінювання якості освіти.

Навчання триває з січня 2013 по червень 2014 року.

 Переваги:

1.      Наші слухачі довузівської підготовки мають шанс безкоштовно пройти пробне тестування.

2.      Нашим слухачам надається можливість на право першочергового зарахування при рівності балів.

3.      Знижка 10% на перший рік навчання.

4.      90% випускників Центру підготовки до ЗНО (довузівської підготовки) ВТЕІ КНТЕУ є студентами нашого інституту, з яких 75% навчаються за державним замовленням.

№ з/п

Предмет

Загальна кількість годин

Вартість навчання

Вечірня форма (січень-червень)

1

Українська мова та література

116

550

2

Математика

116

550

3

Географія

116

550

4

Історія України

116

550

5

Іноземна мова

116

550

 

 

 

 

Суботня форма (січень-червень)

1

Українська мова та література

104

540

2

Математика

104

540

3

Географія

104

540

4

Історія України

104

540

5

Іноземна мова

104

540

 

Наша адреса: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 87, каб. №2

Телефон для довідок: (0432) 35-91-95.

E-mail: pk_vtei@ukr.net

__________________________________________________________

БАРСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНО – ДОРОЖНІЙ ТЕХНІКУМ

 

 НАЦІОНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

оголошує набір слухачів на  курси поглибленого

вивчення математики та української мови.

Навчання проводиться за програмами вступних екзаменів у вищі навчальні заклади з предметів: 

математика  (100 год.)  

українська мова (50 год.) 

(ліцензія: серія АГ № 579612).

Курси працюватимуть з 01 лютого до 04 травня 2014 року (субота - неділя).

Вартість повного курсу навчання 1500 гривень

Довідки за адресою: м. Бар, вул. Пролетарська, 7, електр. адреса: badtntu@mail.ru

 


Ректорат Вінницького державного педагогічного університету імені

М. Коцюбинського просить підтримати молодіжну газету «Студентська територія».

Дана газета є обласним періодичним виданням і з січня 2014 р. вийде за межі навчального закладу й буде розповсюджуватися за передплатою.

Редакція газети сподівається на налагодження зв’язків з кожною СЗШ для оперативного інформування працівників освітньої галузі про новинки в методичному забезпеченні навчально-виховного процесу, проблеми й перспективи розвитку вищої школи, результати наукових досліджень, досягнення студентства, викладачів.

Підписка триває до 20 грудня 2013 року у будь-якому  поштовому відділенні Вінницької області. Передплатний індекс 86158. Вартість газети – 48 грн. на рік (24 номери). Сподіваємося на вашу підтримку.

 


Шановні керівники навчальних закладів! 

Ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини» щодо сприяння розвитку грантової діяльності громад та залучення позабюджетних коштів для розвитку громад надає наступну інформацію:

Відповідно до Стратегії збалансованого розвитку Вінницької області на період до 2020 року одним із пріоритетних напрямків діяльності, спрямованої на вирішення проблем територіальних громад, є грантова діяльність та залучення позабюджетних коштів.

З метою активізації даного напрямку діяльності з 1 вересня розпочав свою роботу Регіональний ресурсно-інформаційний Центр розвитку  громад «Громади Вінниччини», який функціонує в рамках діяльності Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Робота ресурсного центру ведеться в трьох напрямках:

·      пошук актуальних грантових програм для органів місцевого самоврядування, підприємств і установ та громадських організацій Вінницької області;

·      допомога в написанні та подачі відповідних грантових заяв;

·      супровід реалізації грантових програм.

Зважаючи на важливість та актуальність даного питання, на виконання доручення Голови Асоціації, Голови Вінницької обласної Ради С. П. Татусяка центр звертається до Вас з проханням про активізацію грантової діяльності та налагодження постійної співпраці з Ресурсним Центром з метою максимально широкої участі в грантових програмах.

Контакти Регіонального ресурсно-інформаційного Центру розвитку громад «Громади Вінниччини»: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 85/28, тел. 0432-56-27-72, e-mail: resourse_vin@i.ua.

Актуальний моніторинг доступних грантових програм доступний на офіційній сторінці Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за посиланням: http://sg.vn.ua/grant/list

Просимо Вас ознайомитись з актуальним моніторингом та визначити найбільш актуальні для реалізації програми. Працівники Ресурсного Центру готові надати всі необхідні консультації та допомогу в підготовці якісної проектної заявки.

Будемо раді тісній співпраці з Ресурсним Центром.